Úspěchy 2016

    

Krhová Tunelový Rebels Cup IV
Kateřina Vrábliková& Mufi: 2místo

Radka Čalová & Tedym: 3místo 

Marcela Heinzová: 3místo

4.6.2016 Ludslavice - O zlínský ranec + XI. MR ACD

Vladimír Šůstek & Aiby Džuka: Zkouška LA2 1 místo, Agility open L 2. místo + titul vícemistr republiky ACD

 

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec:


 

 

 

   Úspěchy 2015       

12.9. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Jumping L 18.místo, Zkooušky LA3 4.místo

Martinka Psotová & Týna: Agility S 14.místo, Jumpins S 9.místo ,

Martinka Psotová & Funny Honey Navi Island: účast

 

25. 07. 2015 Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava"

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Jumping 3.místo

 

28.6. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Agility L 8.místo, Jumping L 3.místo

 

13.6. Kroměříž - dvojzkoušky

Vladimír Šůstek & Aiby Džuka: Agility I 4.místo, Agility II 2.místo

Lucie Bastová & Dalajlama Devilkins: účast

 

30.5 Přerov Trojboj "Trojboj zkázy"

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: účast

 

8.5. Zlín - Zlínské trojzkoušky

Martinka Psotová & Týna:  první zkouška SA1 2.místo, třetí zkouška SA1 1. místo 

 

3.5. Luhačovice - Fešák lázňský

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Agility 2. místo, Agility Open 8. místo, Fešák lázeňský 8.místo

Klárka Svobodová & Abba Zlaté Jablko:  účast

Daniela Kuncová & Koudy:  Agility  6. Místo, Fešák lázeňský 16/34 

Lea Hubáčková &  Heda z Hodonínských sádek: Agility 6. místo, Agility Open 7. místo

Vladimír Šůstek & Aiby Džuka: Agility 1.místo

Martinka Psotová & Týna:  Agility 2. místo, Agility Open 5. místo, Fešák lázeňský 8.místo

Lucie Bastová & Dalajlama Devilkins: Agility 10.místo, Agility Open 16. místo, Fešák lázeňský 11.místo

 

26.4. Přerov - Dvojzkoušky

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: I. Agility 6. místo, II Agility 1.místo

 

25.4. Přerov - Trojzkoušky

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: I. Agility 5. místo, III Agility 6.místo

 

                                      

Úspěchy 2014

 

 

 

21.9. Přerov - II. dvojzkoušky

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: 2. Agility 2. místo

20.9. Hulín - Mont agi hulín

Martinka Psotová & Týna: Agility 4místo, Majsa Jumping 23/39

13.9. Nejdek Burčákcup 2014

Daniela Kuncová & Koudy: 6. místo

6. 9. 2014 oficiální závody Podzimní Robinsonáda 2014

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: 2. místo

23. 8 2014 neof. závody Slavičín Valašské Divočení

Jana Hubáčková & Yenkie   2.místo Mlaďoši: Tuneliáda 2

Klárka Svobodová & Abba Zlaté Jablko:  1. místo Divočáci  jump, 2. místo Divočáci open

Daniela Kuncová & Koudy: 2. místo divočáci jump

Eliška Kranzová & Tess: 1. místo Divočáci open

Esterka Gavendová & Dafne 3.  místo Divočáci open

Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: 1 místo Profíci jump, 1. místo profíci open

Martinka Psotová & Týna: 2. místo profíci open

 

2.8.2014 oficiální závody Memorial papillona Ričiho                                                      

 Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec:  agility4. místo, jumping 4. místo, Papillon jump 10/20

 

20. 7. 2014 neof. závody Kyjom Boršov JK Brand Cup
Daniela Kuncová & Koudy: 1. místo součty
Lenka Plášková: 2. místo jump

29. 6. 2014 - Sedlec neof. závody Královské tlapkování III. se Specific
Daniela Kuncová & Koudy: celokvě 3. místo, agility 5. místo, jump 8. místo

 

15. 6. 2014 Zlín - oficiální závody - Dvojzkoušky agility
Martinka Psotová & Týna: 1. SA1 4. místo, 2. SA1 2. Místo

 

14.6 2014 Ludslavice (u Zlína) - oficiální závody - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec:
Agility Open L 8/36, Jump Open L 6/35,   Zkouška LA2 3.Místo

31. 5. 2014 Přerov - oficiální závody - Trojboj „Přokletí černé zóny"
Martinka Psotová & Týna: 1 Agility 9/14, 2 Agility 7/14, 3 Agility 5/13
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec:  I Agility 1. Místo, II Agility 11/28

10. 5. 2014 Přerov – oficiální závody -Trojboj „Na vlnách grilu“
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Agility "zkouška" II. 5/26, Agility "zkouška" III. 3. místo


3. 5. 2014 Zlín neof. závody Psí závody Zlín Mladcová
Klárka Svobodová & Abba Zlatéé Jablko:  1. Místo

26. 4. 2014 Přerov – oficiální závody – Dvojzkoušky
Petr Tomala  & Aimie Rájecký kopec: Agility "zkoušky I." 8/24, Agility "zkoušky II." 9/24

 

12. 04. 2014  Kroměříž -  oficiální závody - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec: Agility Open 6/31, Agility Zkoušky 3. místo

 

6.4.2014 Šmoulovaná neof. závody - Kyjov Boršov
Daniela Kuncová & Koudy: celkově 4. místo

 

 

Úspěchy 2013

 
23.3.2013  Slovensko  neof. závody  Detský hornostredský  agišpeciál do 18. Rokov
Lea Hubáčková &  Heda - border teriér:  První běh 2. místo, druhý běh 1. místo,
                                 Závod dvojic - 1. místo    
 Lea Hubáčková &  Trixi - německý ovčák: První běh 3. místo, druhý běh 3. místo.
28.4.2013  neof. závody - Agility Blansko
 Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie :  1.místo pokročilí LA
 
18. - 19. 5. 2013  oficiální závody  - Čebínský král - Čebín u Brna
 Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie :   Zkouška neděle LA1: 2. místo      
15.  - 16. 6. 2013  oficiální závody -  Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš   
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie :   So- 2. místo,    Ne-: 3. místo
3.8.2013 oficiální závodyLetní Trojboj Přerov
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie : 3 běh agility – 2. místo
 
Srpen 2013    neof. závody – Holešovské hopsání
Lea Hubáčková &  Heda - border teriér: Open S -1.místo, Jump S na 1.místě,   + ,,Pohár místostarosty města Holešov za nejlepšího začátečníka"
 
24. 8. 2013  neof. závody - Valašské divočení III. ve Slavičíně
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie : závodníci 2.místo
Lea Hubáčková &  Heda - border teriér: začátečníci 1 běh 3. místo, 2. běh 3. místo
Eliška Kranzová & Tess - border kolie :  štěňata - 1 běh - 3.místo
Klára Svobodová & Abba- špingršpaněl     : štěňata  - 1. Běh - 1. místo,  2. běh – 3místo, součty 2.místo    
 
                                                                                                              
14.9. 2013  oficiální závody  - Podzimní Robinsonáda – Brno - Cacovice
 Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie : zkouška LA 2 – 2. místo
 
21.9. 2013  oficiální závody  VII.Zlechovské hopsání - Zlechov
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie :  zkouška LA2 – 2. místo
 
 28.9.2013  neof. závody - Burčákcup 2013 - Nejdku
Jana Hubáčková & Yankee – německý ovčák : štěňata 1. běh - 2. místo
Lea Hubáčková &  Heda - border teriér: začátečníci S  jump 1. místo
Daniela Kuncová & Koudy – slovenský čuvač:  začátečníci L agility 2. místo
 Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie : závodníci L jump 2. místo  a  agility 1.místo
 
13.10. 2013  neof. závody - Áresův návrat – Kyjov - Boršov
Esterka Gavendová & Dafne – border kolie: štěňata 2. běh - 2. místo
Lea Hubáčková &  Heda - border teriér: začátečníci S  jump 1. místo
Daniela Kuncová & Koudy – slovenský čuvač:  začátečníci L součty 3. místo

26.10. 2013  neof. závody – Kstelecká podzimní tlapka – Kostelany

Klára Svobodová &  Abbašpringršpaněl: štěňata 2. běh - 2. místo                         

Lea Hubáčková  &  Heda - border teriér: začátečníci S  jump 1. místo, agility 1.místo     
Petr Tomala & Aimie Rájecký kopec - border kolie: závodníci L jump 3. místo  a  agility 1.místo